Etkinlikler ve Medya

2019.02.27 - Haberler Kategoriler :

FNSS İhracat Tecrübelerini Savunma Sektörüyle Paylaştı

Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi, 6. Proje Pazarı Etkinliği, 25 Şubat Pazartesi günü, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sponsoru olduğu İhracat Paneline katılan, Orta ve Uzak Doğu Programlar Direktörü Ceyhun Süer, birçok ihracat projesine imza atmış FNSS’nin başarısının detaylarını katılımcılarla paylaştı.

Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi, 6. Proje Pazarı Etkinliği - Ceyhun Süer

Süer: “30 yıldır ülkemize, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve sektöre hizmet etmekten gurur duyuyoruz. İlk ihracatımızı 1997'de Birleşik Arap Emirlikleri'ne yaptık. O günden bu yana ihracat projelerimizin toplam tutarı 2,6 milyar doları geçti. Başarılı olabilmek için ihraç edilebilecek seviyede ürününüz olmalı, bu ürün için, fiyat performans olarak rakiplerinizden daha iyi teklif vermelisiniz ve ürününüzün arkasında durmalısınız.” dedi. İletişimin ve karşı tarafa güven vermenin önemli olduğunu, FNSS’nin müşterisine verdiği değeri özenle gösterdiğine dikkat çeken Süer, talepleri karşılarken, her kullanıcının ihtiyacına göre farklı çözümler sunulduğunu ve bu çözümlerin her testten başarıyla geçtiğini belirtti.

Kara savunma sektöründe tek kalemde en büyük ihracat rekorunu hali hazırda elinde bulunduran FNSS, katma değerli ihracatta ülke ekonomimize katkı sağlamaya devam ediyor. 

Up