Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı

FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. internet sitesi sayfalarına erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu bildirimi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. , bu Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar;

1) Bu internet sitesinde kullanılan tüm görsel, sesli ve yazılı materyallerin fikri mülkiyet hakları FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.'ye ait olup, ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu internet sitesi sayfasının içeriğinin tümü ya da bir kısmı çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve işlenemez.

2) Bu internet sitesi sayfalarında kullanılan marka, işaret ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretler ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır, çoğaltılamazlar, dağıtılamazlar ve işlenemez.

3) Bu internet sitesi, FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. veya üçüncü kişilere ait fikri hakların kullanımına izin verildiği anlamına gelmemektedir.

4) Bu internet sitesinin içeriğinde değişiklik yapma hakkı yalnızca FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.'ye ait olup, başka hiçbir kullanıcı, internet sitesinin içeriğini değiştiremez. FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, sitenin bazı bölümlerine erişimi engelleyebilir.

5) FNSS Savunma Sistemleri A.Ş., bu internet sitesinin içerdiği bilgilerin hatasız ve doğru olduğunu garanti etmemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir, bu gibi aksaklıklardan FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. sorumlu değildir.

6) FNSS Savunma Sistemleri A.Ş., internet sitesinde bulunan bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında ve/veya nedeniyle oluşabilecek hiçbir zarardan da FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.

7) FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. internet sitesinden yararlanabilmek için kullandığınız bir şifreniz var ise, şifrenizi korumak ve üçüncü kişilerin erişiminden saklamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Üçüncü kişilerin kullanımına izin vermeniz halinde bu kişilerin size ait bilgileri kullanmasından doğan tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.

8) Bu internet sitesine erişim ve kullanım sırasında tabi olunan hukuk Türkiye Cumhuriyeti Maddi ve Usul Hukukudur.

9) FNSS kurumsal sosyal medya hesaplarını takip eden kullanıcıların tüm sosyal medya mecralarında;

  • Tehdit, 
  • Küfür/Hakaret, 
  • Nefret söylemi, 
  • Müstehcenlik,
  • Din, dil, ırk, etnik köken ayrımı,
  • Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen yazılar,
  • Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyasi yazılar,
  • Kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajlar,
  • Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak(telefon numarası, e-posta adresi, ikamet adresi vb.)

İçeren mesaj/yorumların paylaşması yasaktır. Söz konusu maddelerin ihlali durumunda ilgili paylaşımı yapan kullanıcı veya kullanıcılar tespit edilip silinecek ve ilgili sosyal medya platformunda süresiz olarak engelleneceklerdir.

FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.

 

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "esc" tuşuna basın.