Vizyon

Dünyanın güvendiği ve saygı duyduğu Türk savunma şirketi

Misyon

Kullanıcılarımızı ve tüm paydaşlarımızı korur; yaratıcı çözümlerle onlara değer katarız. 

Dünyanın Güvendiği ve Saygı Duyduğu Türk Savunma Şirketi 

FNSS, ihtiyaca özel, etkin, güvenilir ve yenilikçi paletli ve tekerlekli zırhlı araçlar tasarlayan, üreten ve alanında dünya liderleri arasında kabul edilen bir kara savunma sistemleri firmasıdır. Ürünleri, farklı ülkelerdeki kullanıcılar tarafından tercih edilen FNSS, bugüne kadar, binlerce zırhlı muharebe aracını kullanıcılarına teslim etti. FNSS’nin yarattığı geniş ürün ailesi; 15 ton sınıfında paletli zırhlı araçlardan orta ağırlık sınıfı tanka; 4x4’ten 8x8 taktik tekerlekli zırhlı araçlara; seyyar yüzücü hücum  köprüsünden zırhlı istihkâm iş makinesine ve insanlı ve insansız kulelere kadar uzanıyor.

Yaratıcı Çözümlerle Katma Değer Yaratıyor

FNSS, yetkin ve dinamik kadrosu ile tasarımdan ürün desteğine kadar, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca, yenilikçi çözümler sunuyor. Kendini durmaksızın yenileyen FNSS, 1990’da üretimine başladığı araçları, kullanıcı ihtiyaçları çerçevesinde sürekli güncel tutmayı başardığı gibi modern muharebe sahasının ihtiyaçlarını karşılayacak, yeni nesil insanlı ve insansız kara sistemlerini tasarlamayı ve üretmeyi de sürdürüyor. Dünya pazarlarına en yenilikçi, en modern ve en yüksek teknolojili çözümleri sunan FNSS’nin, paletli araçlarda KAPLAN; tekerlekli araçlarda ise PARS ürün ailesi, geleceğin kullanıcı beklentilerini şekillendiren yeni nesil zırhlı araçlar olacak.

Kullanıcı Odaklı Çözümleri Hayata Geçiriyor

FNSS, kullanıcının her talebini, ayrı bir proje olarak ele alıyor. Kullanıcının özel ihtiyaçlarını dinliyor ve her kullanıcıya, ihtiyacını tam olarak karşılayan özel çözümler oluşturuyor. FNSS bunu sahip olduğu tasarım ve ürün bilgisi, esnek süreçleri, ve kendisi gibi esnek olan iş ortakları ve tedarik zinciri sayesinde başarıyor. FNSS mühendisliği, ortaya çıkardığı yenilikçi çözümleriyle çok özel ihtiyaçları adresleyen ürünlere hayat veriyor. Bu platformlar, FNSS’nin, kullanıcısını anlayan ve hedef odaklı çözüm sunan iş yapış tarzının en güncel örnekleri arasında yer alıyor.

Geleceğe Güvenle Bakıyor

FNSS ürünlerinin performansları, kullanıcılarının gerçekleştirdiği ayrıntılı kabul testlerinin yanı sıra, muharebe sahasında da kanıtlanmıştır. Kullanıcı memnuniyetine çok uzun vadeli bakan FNSS, teslim ettiği ürünlerin ömür devrinin ötesine geçmesini hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçlara da çözüm üretebilmesini mümkün kılan, güvenilir iş birlikleri kurmasıyla da fark yaratmaktadır.

Bu niteliği sayesinde FNSS, büyük projelere imza attığı ülkelerde; yerli iş gücü istihdamı, yerel tedarik zinciri kurulması ve teknoloji transferiyle önemli ölçüde ekonomik katma değer yaratıyor. Türk savunma sanayisinin milli bir değeri olan FNSS, 30 yılı aşkın bilgi birikimiyle tüm paydaşlarına yaratıcı çözümlerle değer katmaya devam ediyor.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "esc" tuşuna basın.