Etkinlikler ve Medya

2019.10.01 - Basın Bültenleri Kategoriler :

FNSS Liderlik ve Ekip Ruhunu Mavi Vatana Taşıdı

FNSS Yelken Takımı, ilk kez katıldığı Bosphorus Cup 2019’dan ikincilik ödülü ile ayrıldı.

28 – 29 Eylül tarihlerinde, tüm dünyadan 800 yelkenci, “Temiz Deniz” teması ile yarıştı. 2019 Haziran ayında kurulan FNSS Yelken Takımı, en çekişmeli sınıflardan biri olan IRC 1 sınıfında, 50 farklı ekip ile yarışarak, çok kısa bir sürede, önemli bir başarıya imza attı. İçinde birçok değişkeni barındıran, stratejik düşünme, problem çözme, stres altında karar verme, değişim yönetimi, planlama, iletişim ve en önemlisi takım çalışması gibi konularda önemli yetkinlik isteyen bir spor olan yelkencilikte kazanılan bu başarı FNSS için ayrı bir gurur kaynağı oldu.

FNSS Alfa Liderlik Akademisinde gerçekleştirilen çalışmalar ile pekiştirilen, analitik düşünce becerisi, değişik koşullara çabuk adapte olma ve takım çalışmasına yatkınlık gibi temel özelliklerin, iş hayatı dışında da başarılar getirmesi, Akademinin gelişim konusundaki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.

En zorlu koşullarda yüksek performans gösteren kara savunma sistemleri tasarlayan ve üreten FNSS, çalışanların profesyonel ve yarı profesyonel sportif etkinliklere katılımını desteklemeye devam ediyor.

Up