Etkinlikler ve Medya

2018.09.09 - Basın Bültenleri Kategoriler :

Askeri Kara Araçları Model Yarışmasıyla FNSS 11’inci kez Kapılarını Modelseverlere Açtı

Bu yıl 11incisi gerçekleşen FNSS Askeri Kara Araçları Model Yarışması 9 Eylül Tarihinde düzenlenen ödül töreniyle, yalnızca askeri modelcileri değil, Türkiye’nin dört bir tarafından tüm model severleri Ankara-Gölbaşı’ndaki FNSS tesislerinde buluşturdu.

Önceki yarışmalarda ABD, Polonya, Almanya ve İspanya’dan usta modelcileri ağırlayan etkinlik, 11inci yarışmada Türkiye’nin Moğolistan Büyükelçiliği ve Türk Hava Yolları’nın da katkılarıyla Moğolistan Plastik Modelciler Topluluğu’ndan bir modelciyi konuk yarışmacı olarak ağırladı.

Özellikle genç yaştaki modelcilerin katılımının giderek arttığı etkinlik FNSS’nin kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetleri arasında yer alıyor. Bir savunma şirketi tarafından düzenlenmesi bakımından benzersiz olmasıyla da örneklerinden ayrılırken, askeri kara araçlarına meraklı modelcilere eşsiz bir deneyim sunuyor.

“Üret, Eğlen, Paylaş" sloganıyla her geçen yıl katılım kalitesini arttırmayı başaran etkinlikte bu yıl 10 farklı katagoride 45 yarışmacı ödüle layık görüldü. Birbirinden özel 221 plastik model yarışırken, tüm katılımcılar aileleriyle birlikte FNSS’nin ev sahipliğinde hobinin konuşulduğu keyifli bir hafta sonu etkinliğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine fnss.com.tr web adresinden ulaşabilir, yarışmayla ilgili güncel duyuru ve paylaşımları ise, Plastic Battle Armor Modeling Show Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Up